|

Kursy kite w Jastarni

Co powiesz na wakacyjne kursy kite w malowniczej Jastarni? Teraz możesz przekonać się osobiście, jak to jest unosić się po morskich falach! W naszej szkole kitesurfingu KITESTREFA organizujemy profesjonalne kursy kitesurfingu, w których udział może wziąć każdy, kto ma na to ochotę. Zachęcamy zarówno osoby dorosłe, jak również dzieci i młodzież. Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych i licencjonowanych instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w sportach wodnych. Zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt do kitesurfingu od renomowanych producentów. Nasi kursanci mogą liczyć na pełen profesjonalizm, wsparcie i wyrozumiałość. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, wyposażając ich w elementy, takie jak kask i kamizelka asekuracyjna, ale przede wszystkim – towarzyszymy im przez cały okres trwania nauki. Jesteśmy przekonani, że nasza szkoła kitesurfingu stanowi jedno z najlepszych miejsc w Polsce do rozpoczęcia przygody ze sportami wodnymi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
adres strony::http://kitestrefa.pl/
Kategoria::Sport
Podkategoria:Sporty wodne
Tagi i słowa kluczowe :kursy kite, kursy kitesurfingu, szkoła kitesurfingu